WETA TÝM tvoří Petr Vinš (filmař, fotograf, pedagog) a jeho kolegové a kamarádi filmaři, fotografové, herci a pedagogové. Vše dohromady to dává dlouholeté zkušeností s videoprodukcí, fotografováním, tvorbou interaktivních e-learningových programů a dětských vzdělávacích programů.

Jsme kreativní. Vymyslíme a připravíme vše od A do Z. Námět a scénář, produkci, kameru a režii, postprodukci, včetně komentáře a hudebního podkresu. Nesekáme filmy jako "Baťa cvičky". Dáváme jim příběh, vtip, drama, atraktivní záběry a střih, výborný komentář a skvělý hudební podkres. Proto vás budou naše filmy bavit!

Naše videa jsou součástí projektů společností Philip Morris ČR, T-Mobile ČR, Aisis Kladno, Nadace O2, Ministerstva školství, Sportovních areálů města Kladna, Královského města Rakovník a dalších.

Ukázky z naší tvorby najdete v sekcích Co točíme a Co fotíme a Naše projekty

Pracujeme s profesionální technikou Sony, Benro, Mannfrotto, Sennheiser, GoPro, Aputure, Feiyutech, Comica. Využíváme profesionální software Vegas Pro, Camtasia Studio, Photoshop Lightroom, Zoner Photo Studio, Portrait Professional, Magix Music Maker a další.

Vytváříme také e-learningové programy s videi pro firmy a organizace na klíč. Upravíme vaše odborné texty do přehledné struktury a kapitol, natočíme k nim vzdělávací videa a animace, připravíme rozhovory s experty, vytvoříme atraktivní grafiku a vše vložíme do internetového prostředí, maximálně intuitivního a přátelského pro studenty. Ukázky e-learningu najdete zde.

 

Naše ceny najdete v ceníku.

Jestli si myslíte, že vám můžeme být užiteční, kontaktujte nás.

Videa najdete zde:      

Další fota zde:       

WETA - Petr Vinš, 604 103 343, petr.vins@gmail.com