WETA TÝM tvoří Petr Vinš (filmař, fotograf, pedagog) a jeho kolegové a kamarádi filmaři, fotografové, herci a pedagogové. Vše dohromady to dává dlouholeté zkušeností s videoprodukcí, fotografováním a tvorbou interaktivních vzdělávacích projektů.

FILMUJEMEVymyslíme a zrealizujeme celý proces výroby videa. Námět a scénář, produkci, kameru a režii, postprodukci, včetně komentáře a hudebního podkresu. Naše videa jsou součástí projektů společností Philip Morris ČR, T-Mobile ČR, Aisis, Nadace O2, Arriva Transport ČR, Ministerstva školství, Úřadu vlády ČR, MPSV, Sportovních areálů města Kladna, Královského města Rakovník, Hospodářské komory Zlínského kraje a dalších.

FOTOGRAFUJEME.  Firem ní akce , architekturu, interiéry, zahrady, produkty či portréty nebo sport. Mačkáme spoušť v ten pravý okamžik. Hledáme výraz, jedinečnou vteřinu v události, příběh a neotřelý úhel pohledu.

UMÍME TO I Z DRONU. Promo videa, technické záběry, panoramata, 360 stupňové prohlídky.

ANIMUJEMETvoříme 2D animace a whiteboard animations pro vzdělávací videa a tutoriály.

STREAMUJEME. Přednášky, workshopy, konference, prezentace.

TVOŘÍME E-LEARNINGOVÉ PROGRAMY S VIDEIUpravíme vaše odborné texty do přehledné struktury, natočíme k nim vzdělávací videa a animace, připravíme rozhovory s experty, vytvoříme atraktivní grafiku a vše vložíme do intuitivního internetového prostředí. Ukázky e-learningu najdete zde

Ukázky z naší tvorby najdete na VIME OLINK EDINPICFAIR, ZONERAMĚ nebo INSTAGRAMU.

Pracujeme s profesionální technikou Sony, Benro, Mannfrotto, Sennheiser, RODE, BlackMagic, GoPro, SIGMA, DJI, Atomos, Aputure, Moza, Comica. Používáme čtecí zařízení Desview. Využíváme profesionální software DaVinci Resolve, Camtasia Studio, Vmix, Mango, Photoshop Lightroom, Zoner Photo Studio, Portrait Professional, Magix Music Maker a další.

Videa najdete zde: 

Další fota zde: