Jsme tým filmařů, fotografů, herců i pedagogů s dlouholetou zkušeností s filmovou produkcí, fotografováním, tvorbou interaktivních e-learningových programů a dětských vzdělávacích pořadů.

Jsme kreativní. Vymyslíme a připravíme vše od A do Z. Námět a scénář, produkci, kameru a režii, postprodukci, včetně komentáře a hudebního podkresu. Nesekáme filmy jako "Baťa cvičky". Dáváme jim příběh, vtip, drama, atraktivní záběry a střih, výborný komentář a skvělý hudební podkres. Proto vás budou naše filmy bavit!

Vytváříme také e-learningové programy s videi pro firmy a organizace na klíč. Upravíme vaše odborné texty do přehledné struktury a kapitol, natočíme k nim vzdělávací videa a animace, připravíme rozhovory s experty, vytvoříme atraktivní grafiku a vše vložíme do internetového prostředí, maximálně intuitivního a přátelského pro studenty.

Naše videa jsou součástí projektů společností Philip Morris ČR, T-Mobile ČR, Aisis Kladno, Nadace O2, Ministerstva školství, Sportovních areálů města Kladna a dalších.

Ukázky z naší tvorby najdete v sekcích Co točíme a Co fotíme. Ukázky e-learningu najdete  zde .

Pracujeme s profesionální technikou Sony.

  • Kamera Sony XDCAM PMV 350 Full HD
  • Kamera Sony NEX EA50 Full HD
  • Kamera Sony NXCAM HXR NX30E Full HD
  • Digitální fotoaparát Sony SLT A77
  • Akční kamera GoPro Hero 5 + stabilizátor Karma
  • Kamerová jízda
  • Dron pro letecké záběry a fotografie

Využíváme profesionální software AVID Composer, Vegas Pro, Camtasia Studio, Photoshop Lightroom, Zoner Photo Studio, Portrait Professional a Adobe After Efect.

Naše ceny najdete v ceníku.

Jestli si myslíte, že vám můžeme být užiteční, kontaktujte nás.

Videa najdete zde:      

Další fota zde:       

WETA - Petr Vinš, 604 103 343, petr.vins@gmail.com