WETA TÝM tvoří Petr Vinš (filmař, fotograf, pedagog) a jeho kolegové a kamarádi filmaři, fotografové, herci a pedagogové. Vše dohromady to dává dlouholeté zkušeností s videoprodukcí, fotografováním, tvorbou interaktivních e-learningových programů a dětských vzdělávacích projektů.

SILNÉ STRÁNKY? Kreativita, všestrannost, pečlivá příprava i realizace.

FILMUJEMEVymyslíme a připravíme vše od A do Z. Námět a scénář, produkci, kameru a režii, postprodukci, včetně komentáře a hudebního podkresu. Nesekáme filmy jako "Baťa cvičky". Dáváme jim příběh, vtip, atraktivní záběry a střih, výborný komentář a skvělý hudební podkres. Proto vás budou naše filmy bavit!

Naše videa jsou součástí projektů společností Philip Morris ČR, T-Mobile ČR, Aisis, Nadace O2, Ministerstva školství, Úřadu vlády ČR, Sportovních areálů města Kladna, Královského města Rakovník, Hospodářské komory Zlínského kraje a dalších.

FOTOGRAFUJEME. Firemní akce, architekturu, interiéry, zahrady, produkty či portréty nebo sport. Mačkáme spoušť v ten pravý okamžik. Hledáme výraz, jedinečnou vteřinu v události, příběh a neotřelý úhel pohledu.

ANIMUJEME. Tvoříme 2D animace a populární whiteboard animations pro vzdělávací videa a videotutoriály.

TVOŘÍME E-LEARNINGOVÉ PROGRAMY, VZDĚLÁVACÍ VIDEA A TUTORIÁLYUpravíme vaše odborné texty do přehledné struktury a kapitol, natočíme k nim vzdělávací videa a animace, připravíme rozhovory s experty, vytvoříme atraktivní grafiku a vše vložíme do internetového prostředí, maximálně intuitivního a přátelského pro studenty. Ukázky e-learningu najdete zd e

Ukázky z naší tvorby najdete v sekcích Co točíme a Co fotíme a   Naše projekty  . A také na YOUTUBE, LINKEDINPICFAIR, ZONERAMĚ nebo INSTAGRAMU.

Pracujeme s profesionální technikou Sony, Benro, Mannfrotto, Sennheiser, GoPro, Aputure, Feiyutech, Comica. Používáme čtecí zařízení Black Fish. Využíváme profesionální software Vegas Pro, Camtasia Studio, VideoScribe, Photoshop Lightroom, Zoner Photo Studio, Portrait Professional, Magix Music Maker a další.

Naše ceny najdete v ceníku.

Jestli si myslíte, že vám můžeme být užiteční, kontaktujte nás.

Videa najdete zde:     

Další fota zde:       

WETA - Petr Vinš, 604 103 343, petr.vins@gmail.com